Fiber Saksı Maxi Nesta, özellikle cafe ve restoranlarda en çok tercih edilen modellerden biridir. Modern hatlara sahip olması sebebiyle uygulandığı ortamlara büyük oranda şıklık kazandırır. Standart ölçülerin dışında özel ölçü üretim ve sınırsız renk seçenekleri de mevcuttur. Fiber Saksı Maxi Nesta modelinin standart ölçülerini aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca decoratime.com üzerinden online sipariş verebilirsiniz.

FİBER SAKSI MAXI NESTA EN BOY YÜKSEKLİK
MN 3010 25 cm 80 cm 80 cm
MN 3020 30 cm 100 cm 80 cm
MN 3030 30 cm 150 cm 80 cm

Su Haznesi Uygulaması

Fiber saksılara isteğe bağlı olarak su haznesi uygulaması yapıyoruz. Su haznesi, bitkiye gelen fazla suyu depolayan bir bölmedir. Özellikle iç mekanlarda ve canlı bitki tercihlerinde fiber su haznesi uygulamasını öneriyoruz. Saksıların yüksekliğine göre su haznesi ölçüsü de değişmektedir. Su haznesi yüksekliğini isterseniz kendinizde belirleyebilirsiniz. Saksının yanında bulunan tıpa sayesinde içeride bulunan fazla suyu da tahliye edebilirsiniz.

Fiber Saksı - Su Haznesi Uygulaması

Fiber Saksı – Su Haznesi Uygulaması

Gizli Tekerlek Uygulaması

Fiber saksılara isteğe bağlı olarak gizli tekerlek uygulaması yapıyoruz. Gizli tekerlekler dışarıdan görünmez. Kullanımı kolaydır, rahatlıkla yer değiştirilebilir. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Saksı ölçüsü ve ağırlığına göre uygulanan tekerlek sayısı farklılık göstermektedir.

Fiber Saksı - Gizli Tekerlek Uygulaması

3 cevaplar
 1. ilknur bostancı
  ilknur bostancı says:

  merhabalar,

  vadi İstanbul teras evlerinde oturmaktayım. bahçe çevresine saksı ve içinde bitki düşünüyorum. alan ölçüm 837cm civarında.
  ürünlerinizde fiber maxi nesta 30x100x80 ölçülerinin birim fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim.

  teşekkürler,

  Cevapla
 2. Semra Çamlı
  Semra Çamlı says:

  Merhaba… Yığılca/DÜZCE de ikamet ediyorum. Dış mekanda ağır kış şartlarında dışarıda kalacak. Nesta dikdörtgen 40*100*40 8 adet ve Havana 40*40*60 5 adet ve agora 25*25*50 ölçülerinde hepsi gizli tekerlekli, gizli fazla su hazneli olcak şekilde kdv hariç fiyatınız nedir? Kargo ücreti ücretinize dahil mi? RAL 3007, RAL 8015, RAL 1002, RAL1019 RAL 7011, RAL 7012 renk uygulamalarının örneğini atmanız mümkün mü? Ödemede kredi kartına taksit mümkün mü? Teslimat süresi nedir? Teşekkürler…

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir