Fiber Saksı Simena, en çok tercih edilen modellerden biridir. Modern hatlara sahip olması sebebiyle uygulandığı ortamlara büyük oranda şıklık kazandırır. Standart ölçülerin dışında özel ölçü üretim ve sınırsız renk seçenekleri de mevcuttur. Fiber Saksı Simena modelinin standart ölçülerini aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca decoratime.com üzerinden online sipariş verebilirsiniz.

FİBER SAKSI SİMENA ÇAP YÜKSEKLİK
SM 5010 Ø:30 cm 40 cm
SM 5020 Ø:40 cm 50 cm
SM 5030 Ø:50 cm 60 cm
SM 5040 Ø:60 cm 90 cm
SM 5050 Ø:70 cm 70 cm
SM 5060 Ø:80 cm 80 cm
SM 5070 Ø:90 cm 90 cm
SM 5080 Ø:100 cm 100 cm

Su Haznesi Uygulaması

Fiber saksılara isteğe bağlı olarak su haznesi uygulaması yapıyoruz. Su haznesi, bitkiye gelen fazla suyu depolayan bir bölmedir. Özellikle iç mekanlarda ve canlı bitki tercihlerinde fiber su haznesi uygulamasını öneriyoruz. Saksıların yüksekliğine göre su haznesi ölçüsü de değişmektedir. Su haznesi yüksekliğini isterseniz kendinizde belirleyebilirsiniz. Saksının yanında bulunan tıpa sayesinde içeride bulunan fazla suyu da tahliye edebilirsiniz.

Fiber Saksı - Su Haznesi Uygulaması

Fiber Saksı – Su Haznesi Uygulaması

Gizli Tekerlek Uygulaması

Fiber saksılara isteğe bağlı olarak gizli tekerlek uygulaması yapıyoruz. Gizli tekerlekler dışarıdan görünmez. Kullanımı kolaydır, rahatlıkla yer değiştirilebilir. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Saksı ölçüsü ve ağırlığına göre uygulanan tekerlek sayısı farklılık göstermektedir.

Fiber Saksı - Gizli Tekerlek Uygulaması

1 cevap
  1. GÖKHAN ULUŞAR
    GÖKHAN ULUŞAR says:

    Sayın Yetkili;

    7 metrelik balkonumun korkuluklarını mümkünse iptal edip “nesta ” serisi saksılarınızı kullanmak istiyorum. Fiyat ve saksıların zemine sabitlenmesi konusunda ayrıca Genel Müdürlüğümüzde 7 katta muhtelif yerlerde kullanmak üzere keşif hizmetinizin olup olmadığı konusunda bilgi rica ediyorum.

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir