Anasayfa / Neden Fiber Saksı? / Neden Fiber Saksı?
Neden Fiber Saksı?
Neden Fiber Saksı?

Neden Fiber Saksı?

TIKLA ARA – 0216 429 39 38 / 0532 388 22 05

Bizim tercihimiz kesinlikle fiber saksıdan yanadır. Çünkü fiber saksılar uzun yıllar kullanılabilir. Fiberden gelen dayanıklılıkla deformasyon ve parçalanma diğer saksı çeşitlerine göre daha az görülür. Fiber saksılar bulundukları ortama güzel bir görünüm katarlar ve ilgi odağı olurlar. İstenilen her renkte fiber saksı seçeneği de tabi bu güzelliklerden biridir. Fiber saksılar genelde dekoratif amaçla kullanılan saksılardır. Amacına uygun olarak üretilmesinden dolayı su hazneli olarakta üretim yapılabilmektedir.

Fiber saksılar istenilen ebatlarda da üretilebilmektedir. Bundan dolayı ölçü sıkıntısı çekmeden firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz fiber saksıya sahip olabileceksiniz.

Kalite için decoratime! Kalitesinden ödün vermek istemeyenlere…

Bir yorum

  1. Selamlar

    Bağcılar’da kendi yerlerimize inşaat bina yapan “Tam Yapı” firmasıyız.

    Tek bina 48 dairelik projemizde genel peyzaj işinin çoğunu tamamladık. Binamızın girişinde normal 2metrelik yolun kenarında 2 ade t116 x 72 normal kodddan 15 cm düşük alan var. Bu kısma ikişer veyahut üçer saksı içine bitki düşünüyoruz. Antara 70 x 70 veya 60 x 60 içine bitki düşünüyoruz. 4 ve 6 adet için her iki boya fiyat verebiliri misiniz ? Boya kodu “RAL 1019”

    İletişime de geçebilirsiniz. Tuncay Yılmaz 0533 461 40 35

    İlginize teşekkür eder, hayırllı işler dilerim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi.)
Loading...